Alessi – Prezenty

alessi, prezent alessi
Wybór prezentu dla bliskiej osoby, znajomych lub na tzw. parapetówkę często nastręcza wielu problemów. Łatwo jest kupić prezent banalny i wtórny, popularny, a co za tym idzie nieciekawy. Jednak odrobina poszukiwań w internecie pozwala wpaść na naprawdę ciekawe pomysły. Jedną z takich idei jest kupno oryginalnych, designerskich dodatków – pięknych i pomysłowych. Marką, która oferuje wiele takich przedmiotów jest włoska (a jakże!) firma Alessi.

Pośród jej propozycji znajdziemy doskonałe drobne prezenty dla kobiet, jak np. praktyczny i piękny wieszak na torebkę Minou. Wykonany ze stali dodatek w kształcie stylizowanego kota, efektownie balansuje na krawędzi stołu lub blatu utrzymując torebkę na zwieszonym ogonie.

Dla lubiących oryginalne dodatki obdarowywanych, Alessi ma w swoim katalogu prawdziwe ikony designu. Wyciskarka do cytrusów Juicy Salif projektu słynnego Philippe Starcka to jeden z najbardziej rozpoznawalnych na świecie elementów wyposażenia wnętrz – warto pomyśleć o niej, jako ciekawym prezencie.

Dzięki szerokiej gamie proponowanych akcesoriów kuchennych katalog włoskiego producenta to również prawdziwy zbiór prezentów na parapetówkę lub ślub. Piękne i delikatne filiżanki do espresso E-li-li wyprodukowane przez Officina Alessi, a zaprojektowane przez parę architektów Dorianę i Massimiliano Fuksas, to doskonały, elegancki podarunek dla miłośników kawy, architektury i wyjątkowego wzornictwa.

Warto sięgnąć po niezwykłe obiekty Alessi i podarować bliskim prezent niebanalny, na długo pozostający w pamięci.

Be Sociable, Share!