Dla Mamy – prezent od serca

Sprawdzone pomysły na prezent dla Mamy

connect - ramka na zdjęciaCzęsto wybór prezentu dla najbliższych nam osób sprawia najwięcej problemów. Wydawać by się mogło, że nic prostszego, jak sprawić Mamie udany upominek – przecież wiemy doskonale, jaki ma gust i potrzeby. Problem tkwi jednak w czym innym – pragniemy bowiem, by taki podarunek był szczególny, a przez to wyrażał ogrom uczucia i szacunku. Musi być jednocześnie niezwykle osobisty i praktyczny, wyjątkowo piękny, ale i przydatny. Jak pogodzić wszystkie te wymagania? Spróbuję podsunąć kilka sprawdzonych pomysłów.

jm - zestaw prezentowyBardzo często, wybierając prezenty dla Mamy, ograniczamy nasze poszukiwania do akcesoriów kuchennych. Zestaw ściereczek czy nowy tłuczek do ziemniaków nie każdej Mamie jednak sprawią radość. Warto w wybór upominku włożyć trochę więcej kreatywności – pamiętajmy, że prezent przede wszystkim ma sprawić radość obdarowanej osobie, a nie przypominać jej o domowych obowiązkach. Dlatego, jeśli już decydujemy się na przedmioty kuchenne, lepiej skupić się na pięknej formie, a dopiero potem na użyteczności. Doskonałym pomysłem są luksusowe przedmioty do kuchni marki Alessi, np. pięknie zapakowany zestaw prezentowy o enigmatycznej nazwie JM15/24, w skład którego wchodzi elegancka misa oraz łyżki do sałatek. Artykuły te, wykonane z połyskującej, polerowanej stali nierdzewnej, zwracają uwagę przede wszystkim wyrafinowaną prostotą i wysoką jakością. Zestaw jednocześnie praktyczny i stylowy – to coś, co wywoła na twarzy każdej Mamy uśmiech.

tulip - filiżanka porcelanowaInnym sprawdzonym pomysłem będzie porcelana. Na pewno nasza Mama, jak każda kobieta, kocha piękne drobiazgi – dlatego komplet porcelanowych filiżanek do kawy czy herbaty sprawi jej wielką radość. Zwłaszcza, jeżeli wybierzemy coś naprawdę wyjątkowego, jak np. urokliwe filiżanki w kształcie kwiatów tulipana Tulip, sygnowane Officina Alessi.

Można też pójść innym tropem, decydując się na upominek bardziej osobisty – dobrym pomysłem będzie ciekawa ramka na zdjęcia, jak np. Connect marki Umbra. Geometryczny, nowoczesny design ramki stanie się piękną oprawą dla wybranych przez nas, wyjątkowych fotografii.

zestaw spaMożemy też zafundować naszej Mamie odrobinę komfortu i relaksu oraz sprawić, że poczuje się wyjątkowo kobieco. Zamiast zwykłych kremów czy balsamów, można podarować jej elegancki zestaw SPA marki Blomus. Spośród szerokiej gamy produktów skomponować można własne zestawienie – moja propozycja to rękawica do masażu oraz komplet aromatycznych stożków zapachowych wraz z podstawką. Dzięki nim Mama będzie mogła choć na chwilę zapomnieć o codziennych obowiązkach i zanurzyć się w prawdziwym luksusie.

Prezent dla Mamy musi być wyjątkowy, tak jak ona. W jego wybór warto włożyć więc trochę więcej trudu – uśmiech prawdziwego zadowolenia na jej twarzy wynagrodzi nam wszystko!

Be Sociable, Share!
Pomysły na: prezent dla mamy | Prezenty: , , , , |