Gorączka świątecznych prezentów

prezent dla babci
Gorączka świątecznych prezentów już za nami. Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym jak w żadnym innym kupujemy dla swoich bliskich najwięcej prezentów. Choinka i prezenty to stały element świąt w większości domów nie tylko w Polsce.

Niemniej jednak każdy okres ma swój koniec. Po grudniu nadeszła kolej na styczeń. Miesiąc ten nie kojarzy nam się szczególnie z prezentami. Chyba że w tym miesiącu odbywają się ważne chwile z naszego życia jak – ślub ( prezenty ślubne ), urodziny ( prezenty z okazji urodzin ), rocznica założenia firmy ( prezent dla szefa ) i tym podobne czyli odnoszące się do konkretnych osób bądź indywidualnych wydarzeń. Niemniej jednak styczeń również jest czasem kiedy wręcza się prezenty. :)

W worku z prezentami możemy w tym czasie zaproponować wszelakie przedmioty, które doskonale sprawdzą się jako prezent. Przykładowo jeśli w styczniu urodziny obchodzi Twoja babcia to ciekawym pomysłem na prezent dla niej będzie na przykład ciekawa ramka na zdjęcia Memoire Love. Sympatyczny pomysł na prezent dla babci w formie ramki z serduszkiem z pewnością będzie miłym gestem z naszej strony, który babcia zapamięta na długo. Ramka wyprodukowana przez renomowaną firmę Umbra ma wymiary 13 x 18 cm. Aluminium z którego została wykonana ramka bardzo dokładnie podkreśla zdjęcia które znajduje się w środku.

Być może Twoja babcia zamieści w ramce fotografię jednego z wnuczków? Ciebie?! :)

Be Sociable, Share!
Pomysły na: drobny upominek, prezenty dla babci | Prezenty: , , |