“Jajeczny” prezent

naczynie do serwowania i gotowania jajek

Co było pierwsze: jajko czy kura? Na to odwieczne pytanie do tej pory nie znaleziono 100% odpowiedzi. Niemniej jednak nie zmienia to faktu, że zarówno jajko, jak i kura należą do popularnych produktów spożywczych. Każdy z nich odpowiednio przygotowany może stanowić przekąskę tudzież główne danie, które dostarczy nam wielu wartości odżywczych.

Jeśli jesteśmy miłośnikami popularnej jajecznicy, omletów lub jajka na twardo to na pewno zainteresuje nas produkt marki Alessi, którym jest naczynie do gotowania i serwowania jajek Le Nid (gniazdo). Wykonane z kamionki, osadzone na przypominającym gałęzie drzew stalowym stojaku naczynie to istne dzieło sztuki użytkowej. Naczynie pozwoli rozwinąć skrzydła nawet najmniej doświadczonym mistrzom kulinarnym. Jajko na miękko ugotowane przy pomocy naczynia do gotowania i serwowania jajek Le Nid będzie stanowiło zarówno doskonałą przystawkę, jak i istne dzieło sztuki na talerzu dostępne bez konieczności wizyt w najlepszych restauracjach.

Naczynie pozwala na przyrządzenie jajka z innymi składnikami, np. z masłem i koperkiem. Produkt marki Alessi jest doskonałym pomysłem na prezent dla każdego miłośnika jajka niezależnie od płci i wieku.

Be Sociable, Share!
Pomysły na: prezent dla kucharza, prezent dla pani domu | Prezenty: , , |