Wyciskacz do soków i wyciskarka do cytryn

Dzisiaj zajmiemy się prezentami, które bardzo dobrze pasują do wręczenia osobom ceniącym sobie dobre napoje z owoców bądź warzyw.  Soki owocowe najlepsze są wtedy, kiedy są najbardziej świeże, bez konserwantów. Poniżej przedstawiam krótkie opisy, które przedstawiają wyciskarki i wyciskacze do owoców.

Elektryczny wyciskacz do soków

Elektryczny wyciskacz do soków marki Alessi to wspaniały sprzęt, dzięki któremu możemy wedle naszego gustu przygotować sok z owoców cytrusowych. Przygotowanie pysznego soku zajmuje mało czasu dzięki czemu możemy tą czynność robić zawsze wtedy kiedy mamy ochotę i świeże owoce pod ręką. Ilość naturalnych witamin w takich sokach jest bardzo duża. Wyciskacz do soków SG63 jest bardzo niepozorny, o jego znaczeniu przekonywujemy się wtedy kiedy mamy przed sobą szklankę z pysznym i zdrowym sokiem. Elektryczny wyciskacz zaprojektowany przez Stefano Giovannoniego stworzony jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej.

Wyciskarka do cytryn
Wyciskarka do cytryn marki Alessi to bardzo praktyczny i niezwykle przydatny przyrząd. Wyciskarka Mysqueeze została zrobiona z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Spiralnie skręcony korpus omawianej wyciskarki składa się ze specjalnie wyprofilowanych szczebli połączonych na końcach. Konstrukcja wyciskarki do cytryn projektu Ronalda Kreitera z pewnością jest bardzo nietypowa. Pozwala ona bez wyraźnie określonego uchwytu wycisnąć dwie połówki cytrusa naraz. Wyciskarka jest pusta w środku co dodatkowo dodaje jej oryginalności, przy odrobinie wyobraźni można dostrzec kształt cytryny. Cytryna wyciskająca cytrynę. Praktyczny przyrząd stanowi także doskonałą dekorację.

Be Sociable, Share!
Pomysły na: prezent dla mamy, prezent dla pani domu, prezenty dla babci | Prezenty: , |