Z miłości do piękna

Coś dla Panów – pomysły na prezent dla wybranki

Mówi się, że liczy się przede wszystkim gest – nawet gdy kobieta otrzymuje od swojego ukochanego pudełko czekoladek, które wręczane jest z miłości, jest to prezent szczególny. Ale wiem z doświadczenia, o ile przyjemniej jest dostać od wybranka upominek, który dobrany jest do naszych osobistych potrzeb i gustów, który przekaże coś więcej. Świadczy to nie tylko o uczuciu, ale o tym, że nasz partner w wybór prezentu włożył trochę trudu i kreatywności. Każdy Pan, dla którego kobiece upodobania wydają się wiedzą tajemną, powinien przeczytać ten artykuł.

wazon blum menuNie tylko mężczyźni są koneserami piękna. Kobiety uwielbiają otaczać się pięknymi przedmiotami – pod warunkiem jednak, że piękno idzie w parze z użytecznością. Dlatego każda z nas doceni, jeśli w komplecie do tradycyjnego kwiatka otrzyma niezwykły wazon. Wazony Blum firmy Menu to wyjątkowo kobiecy prezent, łączący delikatność z nowoczesną formą. Wykonana ze stali obręcz jest nie tylko ciekawą ozdobą, ale służy też do podtrzymywania kwiatów, umieszczonych w przezroczystym pojemniku. Uśmiech na twarzy każdej kobiety wywoła też wazon Grass firmy Normann Copenhagen, swoim kształtem przypominający…fragment łąki ze źdźbłami trawy. Wydobędzie on delikatność polnych kwiatów i zachwyci zabawną koncepcją.

drzewko na biżuterię menuInnym pomysłem jest obdarowanie wybranki czymś, co ułatwi skomplikowane kobiece czynności, związane z dbałością o wygląd. Chyba wielu Panów nie potrafi pojąć, po co kobiecie tyle biżuterii. Kolczyki, bransoletki i naszyjniki, znajdowane w nieoczekiwanych miejscach pewnie potrafią wyprowadzić z równowagi każdego mężczyznę. Dlatego dobrym prezentem, ułatwiającym życie nie tylko wybrance, ale i jej partnerowi, jest wieszak na biżuterię. Każdą panią zachwyci na pewno drzewko na biżuterię firmy Menu, które nie tylko pomoże uporządkować kolekcję kosztowności, ale i będzie doskonałą ozdobą wnętrza. Smaczku temu prezentowi dodaje fakt, iż projekt ten został nagrodzony prestiżową nagrodą Red Dot Award. Mamy więc pewność, że sięgamy po produkt najwyższej klasy.

świecznik i kieliszekZa pomocą dobrze wybranego prezentu można wiele przekazać. Elegancki poczwórny świecznik firmy Menu zasugeruje z pewnością ukochanej wspólną romantyczną kolację przy świecach. Prezentem będzie więc nie tylko piękny przedmiot, ale i czas, spędzony tylko we dwoje. Podobnie jak np. zestaw dwóch kieliszków do wina z serii New Wave firmy Villeroy & Boch, które sprawią, że wspólne wino będzie smakować wyjątkowo. Pamiętajmy, większość kobiet jest wzrokowcami – liczy się nie tylko zawartość, ale i wygląd!

Trafiony prezent nie tylko sprawi, że kobieta poczuje się wyjątkowo. Za jego pomocą można powiedzieć ukochanej bardzo wiele. A przy okazji – samemu też na tym skorzystać!

Be Sociable, Share!
Pomysły na: prezent dla niej | Prezenty: , , , |